AZS-AWF SMS JUNIOR WROCŁAW (I) zagra w finale makroregionu - Orlik Volleymania

AZS-AWF SMS JUNIOR WROCŁAW (I) zagra w finale makroregionu
02.06.2016

W dniu 23 maja 2016 roku na terenie obiektów sportowych Zespołu Szkół Nr 7 przy ulicy Pawłowa 15 we Wrocławiu odbył się turniej Orlik Vollemania. Ostatecznie zwycięzcą turnieju został zespół AZS-AWF SMS Junior Wrocław (I) Z TRENERKĄ Barbarą Bielecką.

Otwarcia dokonał Dyrektor Zespołu Szkół Nr 7 Pan Andrzej Słoka, który pełni również funkcję koordynatora programu żeńskich Siatkarskich Ośrodków Szkolnych na terenie Dolnego Śląska.

W turnieju udział wzięły 22 zespoły, które zostały podzielone na 4 grupy. Drużyny zagrały przeciwko sobie systemem każdy z każdym seta do 15 punktów. Ostatecznie zwycięzcą turnieju został zespół AZS AWF-1 Z TRENERKĄ Barbarą Bielecką. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 97 z trenerem Krzysztofem Kubiakiem. Natomiast na trzecim miejscu sklasyfikowana została Szkoła Podstawowa nr 50 z trenerem Tomaszem Pajorem.

Patronat nad przebiegiem i organizacją turnieju sprawowała Dyrekcja oraz Krzysztof Janczak koordynator programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych wśród chłopców na terenie województwa dolnośląskiego.

Turniej przebiegł zgodnie z rozpisanym systemem. Drużyny reprezentowały wysoki poziom sportowy, duże zaangażowanie i radość z udziału w zawodach. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa, a trzem najlepszym zespołom wręczono medale Orlik Volleymanii - powiedział Tomasz Barański, organizator z Wrocławia.