Aktualności - Orlik Volleymania

Mistrzostwa Polski kadetek Słupsk 2017 - wyniki i nagrody indywidualne

Od środy do niedzieli w Słupsku rozgrywane były mistrzostwa Polski kadetek. Walka o medale krajowego czempionatu odbywała się w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym im. Tadeusza Gwiżdża przy ul. Niedziałkowskiego 2. Na podium stanęły odpowiednio: LTS Legionovia Legionowo, KS Pałac Bydgoszcz, Muszyna Proxima Kraków. MVP turnieju została wybrana Zuzanna Górecka, LTS Legionovia Legionowo.

#ZWYCIĘŻAJ W KRAKOWIE! KRAKOWSKIE MINI MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE SIATKOWEJ
16.05.2017

Kraków Miasto-Gospodarz Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017 oraz Polski Związek Piłki Siatkowej serdecznie zapraszają do udziału w Mini Mistrzostwach Europy w Piłce Siatkowej.

Mistrzostwa Polski młodzików Dębica 2017 - wyniki i nagrody indywidualne
14.03.2017

Trefl Gdańsk SA, DMKS PLAS Kielce, Jastrzębski Węgiel taka jest kolejność drużyn na podium mistrzostw Polski młodzików, które od piątku do niedzieli rozgrywane były w Dębicy. MVP turnieju został wybrany Jakub Szydlik (Trefl Gdańsk SA).

Mistrzostwa Polski kadetów Olecko 2017 - wyniki i nagrody indywidualne
07.05.2017

Od środy do niedzieli w hali Lega w Olecku rozgrywane były mistrzostwa Polski kadetów. Najlepszym zespołem po pięciu dniach zmagań okazał się AZS 2020 Częstochowa, który w finale pokonał Trefl Gdańsk S.A 3:0. Trzecie miejsce wywalczył natomiast BKS Chemik Bydgoszcz. MVP turnieju został wybrany Remigiusz Kapica (AZS 2020 Częstochowa).

Mistrzostwa Polski kadetów Olecko 2017
02.05.2017

Od środy do niedzieli w Olecku rozgrywane będą mistrzostwa Polski kadetów. Tytułu wywalczonego przed rokiem bronić będzie Jastrzębski Węgiel.