7. edycja Ogólnopolskiego Finału Orlik Volleymania - zawieszona - Orlik Volleymania

7. edycja Ogólnopolskiego Finału Orlik Volleymania - zawieszona
03.04.2017


Z przykrością informujemy, że w tym roku nie odbędzie się 7. edycja Ogólnopolskiego Finału Orlik Volleymania w 2017 roku. W związku z napiętym terminarzem rozgrywek młodzieżowych niemożliwe jest rozegranie turnieju, który na stałe wpisał się do kalendarza młodych adeptów siatkówki.

orlik.jpg

Z powodu bardzo napiętego terminarza rozgrywek młodzieżowych, nie tylko poświęconych siatkówce jesteśmy zmuszeni zawiesić organizację 7. edycji Orlik Volleymania. Turniej co roku rozgrywany był w trzech etapach w terminie kwiecień-czerwiec i brało w nich przeszło 10 tysięcy  uczennic i uczniów ze Szkół Podstawowych i Uczniowskich Klubów Sportowych.

Do tej pory zostało rozegranych sześć edycji Ogólnopolskiego Finału Orlik Volleymania. Wszystkim trenerom, opiekunom, rodzicom, a przede wszystkim wspaniałej młodzieży dziękujemy za tak duże zainteresowanie i zaangażowanie w projekt Orlik Volleymania. Dla nas Organizatorów była to ogromna przyjemność z Państwem współpracować. Przygotowując kolejne turnieje dokładaliśmy wszelkich starań, aby stały one na jak najwyższym poziomie sportowym i organizacyjnym, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo wszystkich uczestników oraz dobrą zabawę, która służyła integracji całego siatkarskiego środowiska.

Orlik Volleymania nie zostanie rozegrany w 2017 roku. Nie oznacza to, że w przyszłości nie zostaną zorganizowane kolejne edycje turnieju. Dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłym roku odbyła się kolejna edycja turnieju Orlik Volleymania.

Organizatorzy Orlik Volleymania