Aktualności - Orlik Volleymania

Sebastian Świderski i Piotr Gruszka – Ambasadorzy Kinder+Sport
05.07.2018

 
Ambasadorami turnieju Kinder+Sport są Sebastian Świderski i Piotr Gruszka. Podobnie jak przed rokiem Ambasadorzy będą obecni przez trzy dni w Zabrzu podczas zmagań drużyn biorących udział w XXIV Ogólnopolskim Finale Turnieju Kinder+Sport.

ambasadorzy_ks_2018.jpgSebastian Świderski o Kinder+Sport: to wielkie święto młodzieżowej siatkówki
03.07.2018

 
- Kinder+Sport to jeden z największych turniejów w Europie i na świecie. To właśnie w tych zawodach udział bierze najwięcej młodych zawodniczek i zawodników. To wielkie święto młodzieżowej siatkówki. Ogromne brawa dla organizatorów, za organizację tego przedsięwzięcia i firmy Ferrero, która jest jednym ze sponsorów turnieju - powiedział Sebastian Świderski, Ambasador Kinder+Sport.

sebastian_widerski_03.07.2018.jpg

Kinder+Sport 2018: dodatkowe atrakcje podczas turnieju
03.07.2018

 
Od 6 do 8 lipca rozgrywany będzie XXIV Ogólnopolski Finał Turnieju Minisiatkówki Kinder+Sport Zabrze 2018. W zawodach udział wezmą 192 zespoły dziewcząt i chłopców, które rywalizować będą w kategorii "dwójek", "trójek" i "czwórek". Po raz dwudziesty areną zmagań będzie hala Sportowo-Widowiskowa przy ulicy Matejki 6 w Zabrzu. Organizatorzy turnieju przygotowali dla uczestników oraz kibiców dodatkowe atrakcje.

kinder_03.07.2018.jpg
Tomasz Fornal: emocje związane z Kinder+Sport zapamiętam do końca życia
03.07.2018

 
Już za trzy dni rozpocznie się XXIV Ogólnopolski Finał Turnieju Kinder+Sport Zabrze 2018. W największym turnieju minisiatkówki w Europie udział wezmą 192 drużyny w trzech kategoriach „dwójek”, „trójek” i „czwórek” dziewcząt i chłopców. W tych zawodach trzykrotnie udział brał Tomasz Fornal, zawodnik „złotego” pokolenia polskiej  młodzieżowej siatkówki. Mistrz Europy i świata w kategorii kadetów oraz juniorów. Aktualny przyjmujący Cerradu Czarnych Radom. Zawodnik w tym roku został także powołany do szerokiej kadry narodowej i odbył treningi pod kierunkiem Vitala Heynena, trenera reprezentacji Polski.

tomek_fornal_03.07.jpg
Paweł Stysiał o Kinder+Sport: osiągnęliśmy super wynik i spełniliśmy swoje marzenia

 
Paweł Stysiał, były zawodnik MKS-u Będzin trzykrotnie brał udział w turnieju Kinder+Sport. Podczas tych zawodów zdobył trzy medale. W kategorii „dwójek” wywalczył srebro, a „trójek” i „czwórek” złote krążki.- Wspólnie z kolegami jesteśmy przykładem, że pomimo tego, że pochodziliśmy z małej miejscowości, nie trenowaliśmy w profesjonalnych szkółkach, które mają akademie siatkówki dla młodzieży, udało nam się osiągnąć super wyniki i spełnić swoje marzenia - powiedział młody libero.

pawe_stysia_02.07.2018.jpeg
Idź do strony  1 2 [3] 4 ... 68 69 70